PAR MUMS

“USMAS ROZE” IR UZŅĒMUMS, KAS DARBOJAS SKAISTAJĀ KURZEMĒ, PAVISAM NETĀLU NO USMAS EZERA. MŪSU MĒRĶIS - LAI KATRAM CILVĒKAM BŪTU SKAISTS UN ZIEDOŠS DĀRZS!

Tāpēc mēs piedāvājam iegādāties rožu stādus, kas ir rūpīgi atlasīti un pagājušajā gadā ieradušies Eiropā. Tie pārziemoja, iestādīti zemē, bez siltumnīcas vai stāda izrakšanas gada aukstajā laikā

Varam apliecināt, ka mūsu stādi ir pilnībā piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem un tie pārziemo labi — esam to pārbaudījuši! Rozes ir vieni no populārākajiem ziediem pasaulē, tie simbolizē skaistumu un spēku. Nav dārza, kurā neiederētos rožu stāds! Vai vēlaties iegādāties stādus piemājas dārzam vai audzēt tos vairumā — savas iecienītās šķirnes atradīsiet mūsu rožu stādu katalogā, un viss, kas jums jādara — tie jāpasūta!

Mūsu rožu stādi ir nosaukti skaistu latviešu sieviešu vārdos — tik skaistos, kā ziedi! Šie stādi ir aukstumizturīgi, bet, ja vēlaties, varat tos stādīt arī siltumnīcā, kopā ar citiem augiem.

Pēc rožu stādu iegādes, mēs dalīsimies ar mūsu pieredzi pareizā aprūpē un stādu audzēšanā, jo vēlamies, lai mūsu skaistās rozes ziedētu katrā dārzā! Mēs piedāvājam iegādāties stādus gan mazumtirdzniecībā, gan vairumā — iegādājoties lielākos daudzumos, jūs saņemsiet patīkamas atlaides! Mūsu ilggadējā pieredze dažādu augu stādu audzēšanā un pārdošanā kalpos par uzticības simbolu, ka iegādātie stādi ir augstas kvalitātes un noteikti Jums nesagādās vilšanos!
Rozēm ir sena un krāsaina vēsture. Tie ir bijuši mīlestības, skaistuma, kara un politikas simboli. Tikai 15. gadsimtā, pateicoties Anglijā notiekošajiem notikumiem, rožu popularitāte atdzima. Frakciju grupas, kas cīnījās, lai iegūtu kontroli pār Angliju, izmantoja rozes kā savas grupas simbolu. Tos, kas bija Jorkas daļa, simbolizēja baltā roze, bet sarkanā roze simbolizēja Lankasteru. Šis vēsturiskais konflikts tika uzskatīts par "Rožu karu".
Man, Edvardam, rozes ir bijusi mīlestība jau no pašas bērnības —
es uzaugu, vērojot, kā ik gadu tās uzplaukst savā krāšņumā, un vienmēr esmu sapņojis par lielu rožu dārzu. Bet mans mērķis ir padarīt rozes populāras — ne vien grieztā veidā, bet arī audzēšanai. Redzēt ziedošos augus cilvēku dārzos — tā būtu patiesa gandarījuma sajūta. Nākotnes mērķos ietilpst arī savu rožu šķirņu izveide, lai šo brīnišķīgo augu padarītu pieejamu un iemīļotu ikvienam cilvēkam!

Papildus rožu stādiem no mūsu saimniecības Jūs varat iegādāties arī valriekstu stādus — bagātai dārza kompozīcijai un investīcijai nākotnē!

Mēs jums pastāstīsim dažādus dārzkopības noslēpumus veiksmīgai audzēšanai, kā arī dalīsimies ar reālu pieredzi par to, kas būtu piemērotāks stādiem.

WALNUT.LV

Tavs dārzs var uzplaukt un pārvērsties līdz nepazīšanai, ja izvēlēsies to papildināt ar mūsu krāšņajiem rožu stādiem!

Lai vairotu prieku par ziediem, senioriem, kas vēlas iekopt savu piemājas dārziņu, uzrādot VSAA izdotu pensionāru apliecību, dāvināsim 1 eiro atlaidi katram iegādātajam rožu stādam!*

Pasūti stādus internetveikalā vai brauc pie mums ciemos!

Ņemiet vērā, ka rožu stādu iegādi nevajag atlikt uz pēdējo brīdi! Sezonas beigās noteiktas šķirnes vairs var nebūt pieejamas, tādēļ savus mīļākos rožu stādus izvēlies un pasūti laicīgi!